ABOUT

درباره پارت

نمایی از مرکز پرورش اسب پارت
نمایی از مرکز پرورش اسب پارت

نگاهی به آینده و همراه با عشق

هدف از تشکیل پارت، عشق و علاقه به اسب بود. برای ما نژادها هیچ تفاوتی نداشتند و ندارند، و فقط ماهیتِ خودِ اسب برای ما ارزش بسیاری دارد. در ابتدا، در اکثر نژادهای مختلف که در کشور حاضر بودند سرمایه گذاری کرده بودیم، اما در ادامه یِ روندِ فعالیتمان، تصمیم گرفتیم تخصصی تر در این صنعت فعال باشیم و بر روی نژادهایِ محدودتری تمرکز کنیم. بهمین دلیل، مرکز پرورش اسب پارت، به قسمت های کوچکتر با توجه به هر نژاد، با مدیریت های مجزا و اما تخصصی تر تقسیم بندی شد. 

یکی از تخصصی ترین فعالیت هایِ ما، حضور در نژاد فریزین است که اکنون بعنوان بزرگترین تولید کننده یِ این نژاد در کشور و حتی در خاورمیانه مشغول به فعالیت هستیم. همانطور که در ایران فعالیت گسترده ای داریم، باید گفت با گسترش فعالیت هایمان و حضور در هلند، پارت از لحاظ وسعت و فعالیت با بزرگترین مجموعه های تولیدِ فریزین در این کشور نیز در رقابت است و پا به پایِ آنها حرکت میکند. با نگاه تخصصیِ ما به این نژاد و حضور در رقابت های زیبایی و ارزیابی در این کشورِ زیبا، موفق شدیم عناوین متعددی بدست آوریم که نامِ پارت را بیش از پیش در ذهن ها مطرح کرد. 

عناوین قهرمانی، نائب قهرمانی، کسب عناوین استار و جوایز متعدد، ما را بیش از پیش ترغیب کرد که خدمات شایانی در راه گسترش این نژاد در ایران و دنیا داشته باشیم، تا حدی که علاقمندان به این نژاد، تمام نیاز خود را بتوانند از طریق ارتباط با پارت برطرف کنند.

امیدواریم بتوانیم با قدم های بزرگتر، نام ایران و ایرانی را بیش از پیش در دنیا مطرح کنیم و افتخارات بسیار بزرگی برای کشور عزیزمان بدست آوریم.

عملکردی متفاوت

مرکز پرورش اسب پارت، تلاش میکند تا با عملکردی متفاوت، نتایج درخشانی در راستای گسترش ورزش سوارکاری در کشور داشته باشد.

پارت، یکی از مجموعه هایی ست که حضور پررنگی در صنعت اسب کشور دارد.

0
+
سالهای فعالیت
0
+
رضایت مشتریان
0
+
عناوین جهانی
0
+
متخضضین فعال

شریک های تجاری

در اینجا تنها بخشِ کوچکی از اسب های موجود را می بینید

برای بازدید از مجموعه، با ما تماس بگیرید.